VDU Botanikos sodas savaitgalį užsipildys 3×3 krepšinio šurmuliu

Jau netrukus startuoja naujai įkurtos Lietuvos 3×3 krepšinio lygos sezonas! Šį šeštadienį nuo 10:30 val. (05.14) VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre vyks „ELITO“ grupės kovos, o sekmadienį (05.15) nuo 10:30 val. „Hoptrans“ arenoje, kuri šiemet bus įsikūrusi VDU Botanikos sode, žiūrovų laukia labiausiai laukiamas „PRO“ grupės krepšininkų susidūrimas, kuriame kausis ir Vytauto Didžiojo krepšinio komanda.

„Visi galvojame apie Paryžių, bet iki jo laukia ilga kelionė, pirmiausia, į Lietuvos žiūrovų širdį, – sakė Lietuvos 3×3 krepšinio lygos prezidentas J. Okunis. – Norime, kad šia sporto šaka augtų susidomėjimas, atsirastų palaikymo kultūra. Noriu pasidžiaugti, jog „Hoptrans 3×3“ arena šiemet įsikurs Kaune, VDU Botanikos sode. Neabejoju, jog ši vieta vasarą taps tikru traukos centru“.

Šį sekmadienį „PRO“ varžybose dalyvaus 7 komandos: VDU, Gargždų pramogos-Ramibėlė“, Trakų „GEALAN“, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, „Palanga“, BC „Jūsų Panevėžys“ ir „Ukraine-Kelts“. Kitos 5 komandos patenka iš „ELITO“ varžybų.

Atvykite į VDU Botanikos sodą ir gamtos apsuptyje stebėkite geriausių šalies 3×3 krepšininkų kovas! Būtent ši vieta šiemet taps ne tik krepšinio traukos centru, bet ir visų renginių, kur visą vasarą laukia ir gausa koncertų. Įėjimas savaitgalį į renginius – NEMOKAMAS. Šeštadienio varžybų transliaciją taip pat galėsite stebėti 3×3 krepšinio asociacijos Facebook ir Youtube paskyrose, sekmadienį – Go3 televizijoje.
Visas naujienas sekite Facebook ir Instagram paskyrose.