VDU jėgos trikovės sportininkai – absoliutūs Lietuvos čempionai

Gruodžio 10-11 dienomis Žagarėje vyko Lietuvos jėgos trikovės čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė mūsų universiteto sportininkai.

Svorio kategorijoje iki 74 kg VDU Socialinių mokslų fakulteto trečiakursis Nojus Konstantinas Čypas iškovojo aukso medalį (pritūpimai 250 kg, spaudimas gulint 140 kg ir rekordiniai atkėlimai 285 kg ). Nojus ne tik iškovojo aukso medalį savo svorio kategorijoje, tapo absoliučiu čempionu jaunimo amžiaus grupėje, bet ir pagerino Lietuvos suaugusių bei jaunimo rekordus atkėlimo veiksme, pats būdamas jaunimo amžiaus grupėje.

Kitas VDU sportininkas Klaudijus Malevskis svorio kategorijoje iki 93 kg suaugusiųjų amžiaus grupėje niekam nepaliko galimybės pasipriešinti. Klaudijus atsistojo su 310 kg sveriančia štanga (naujas Lietuvos rekordas), gulint išspaudė 260 kg sveriančią štangą (naujas Lietuvos rekordas tiek spaudimo rungtyje, tiek trikovėje) ir atkėlė 260 kg. Trikovės sumoje Klaudijus ne tik tapo čempionu savo svorio kategorijoje, bet ir absoliučiu varžybų nugalėtoju.

Universitetas gali didžiuotis, jog mūsų jėgos trikovininkai yra absoliutūs Lietuvos čempionai.