VDU komandos irkluotojai metus užbaigė solidžiu pasirodymu Lietuvos studentų čempionate

Gruodžio 18 dieną Trakuose kartu su Atviru uždarų patalpų Lietuvos irklavimo čempionatu įvyko ir paskutinis šių metų Lietuvos studentų čempionatas. Sezoną pradėjome irklavimo čempionatu, o metus užbaigė uždarų patalpų studentų irklavimo čempionatas. Tai buvo paskutinės Lietuvos studentų sporto asociacijos planuojamų vykdyti studentų sporto varžybos. Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) sportininkai šiose tarpuniversitetinėse varžybose medalių kraitį padidino dvejais aukso, sidabro ir bronzos medaliais.

Merginų grupėje dalyvavo dvi VDU studentės: VDU Švietimo akademijos antro kurso studentė Martyna Kazlauskaitė ir pirmo kurso studentė Raminta Morkūnaitė. Merginų 2000 m nuotolyje I vietą užėmė M. Kazlauskaitė, III vietos medaliu pasipuošė R. Morkūnaitė.

Vaikinų 2000 m nuotolyje visas prizines vietas iškovojo VDU atstovai: aukso medalį pelnė VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto (EVF) antrakursis Dovydas Nemeravičius, kuris ant „Concept 2“ treniruoklio pagerino savo asmeninį rekordą ir distanciją įveikė per 05:44,7.

„Keista, kad tokiu metų laiku pavyko pagerinti savo asmeninį rekordą, bet tai puikiai nuteikia artėjančiam sezonui, – teigė D. Nemeravičius. – Žinoma, reikia suprasti, kad „konceptas“ nėra valtis – galiu būti čempionas Lietuvoje, galiu būti čempionas pasaulyje, galiu būti pasaulio rekordininkas, bet tai nereiškia, kad būsiu toks pats greitas ant vandens. Iš kitos pusės, rezultatas nuteikia optimistiškai, nes tai reiškia, kad fiziškai stipriai tobulėjame, žengėme didelį žingsnį į priekį. Tai motyvuoja ir padeda išlaikyti tą ugnelę, kurios sporte visada reikia“.

Sidabro medaliu pasipuošė VDU Švietimo akademijos antro kurso studentas Aurimas Adomavičius, o bronzos medalį laimėjo  VDU EVF trečiakursis Armandas Kelmelis. Ketvirtąją vietą taip pat užėmė VDU studentas, EVF trečio kurso studentas Giedrius Bieliauskas. Bendroje komandinėje įskaitoje VDU universiteto komanda tapo nugalėtojais, surinkę net 111 taškų.