VDU krepšinio komanda pergalingai startavo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate

Pirmadienio vakarą ketveriomis rungtynėmis startavo 2021-2022 metų Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionatas. Šiemet jame, susiskirstę į Rytų ir Vakarų divizionus, varžosi 8 ekipos.

Rytų divizione kaunasi dvi kauniečių ekipos – Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) ir Kauno technologijos universitetas (KTU). Komandos savo divizionuose tarpusavyje sužais du ratus ir vėliau vyks atkrintamosios kovos iki dviejų pergalių (namuose ir išvykoje). Čia jau tarpusavyje susitiks skirtingų divizionų ekipos.

Rytų divizione daugkartiniai LSKL čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai čempionatą pradėjo taip pat džiugiomis nuotakomis – savo aikštėje užtikrintai 32 taškų skirtumu – 102:70 (32:22, 16:20, 30:20, 24:8) nukovė Vilniaus TECH ekipą.

Tiesa, VDU neišvengė banguoto žaidimo – nors pirmas kėlinys ir laimėtas dviženkle persvara – 32:22, tačiau vilniečiai kelis kartus buvo priartėję per vieną metimą – 32:34, 38:41. Visgi, po didžiosios pertraukos čempionai jau įsibėgėjo ir šventė užtikrintą pergalę.

VDU komandą į pergalę vedė 24 taškus pelnęs (9/12 dvit., 7 atk. kam., 26 naud. balai) Ernestas Sidarevičius, po 17 taškų surinko Simonas Kriaučiūnas (5/10 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Gytis Nemeikša (9 atk. kam.), Marijus Užupis pridėjo 15 taškų (9 atk. kam.). VDU laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 54:44.

„Per metus pasikeitė daug žaidėjų, šiandien žaidė beveik visi nauji studentai, tad buvo šiek tiek keistoka. Tačiau niekas nenuvylė, džiaugiamės pergale. Benas Aleliūnas surengė savotišką šou, bet vienas lauke – ne karys. Mes demonstravome komandinį žaidimą ir laimėjome“, – sakė VDU komandos treneris Arūnas Juknevičius. Prakalbus apie sezono tikslus, A. Juknevičius buvo konkretus: „Po metų pertraukos esame dar alkanesni ir tas čempionų titulas turėtų būti dar saldesnis. Tuo tikslu čia ir esame.“