VDU krepšinio komanda tapo Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono nugalėtoja

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšinio komanda, rungtyniaujanti trečioje pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio lygoje – Regionų krepšinio lygoje (RKL), tapo RKL B grupės nugalėtoja ir ateinantį 2020/2021 sezoną rungtyniaus RKL A divizione. Regionų krepšinio komandos, rungtyniaujančios A divizione, kovoja dėl teisės patekti į Nacionalinę krepšinio lygą (NKL).

VDU komanda reguliaraus sezono metu iškovojo 22 pergales ir patyrė 5 pralaimėjimus, taip iškovodama pirmą vietą grupėje. 2019/2020 sezone buvo suspėta sužaisti pirmąsias ketvirtfinalio varžybas prieš Anykščių komandą ir rezultatu 99:89 pasiekti pergalę po dviejų pratęsimų. Paskutiniąsias rungtynes VDU komanda sužaidė COVID-19 pandemijos paskelbimo išvakarėse. Dėl šalyje paskelbto karantino, RKL buvo priversta sustabdyti sezoną. Praėjus daugiau nei dviems mėnesiams, Regionų krepšinio lygos konferencijoje buvo priimtas sprendimas nutraukti sezoną ir paskelbti reguliaraus sezono rezultatus, o tai užtikrina VDU komanda pirmą vietą RKL B diviziono grupėje ir patekimą į RKL A divizioną.

VDU RKL krepšinio komandos, treniruojamos Arūno Juknevičiaus, komentaras apie sezoną: „Sezonas buvo darbingas, reikėjo įdėti daug darbo ir pastangų į kiekvienas rungtynes. Pasiekėme savo tikslą patekti į RKL A divizioną, nors sezone buvo labai permainingų rungtynių.“

2019/2020 sezone VDU komandai atstovavo: Rokas Grėbliūnas, Lukas Žukauskas, Mindaugas Čibiras, Domantas Burneika, Laisvydas Žirlauskas, Dominykas Paleckis, Gytis Užpalis, Lukas Garliauskas, Deividas Petravičius, Aldas Gadeika, Vainius Steponavičius, Bartautas Blažauskas, Simonas Kriaučiūnas, Erikas Mikužis, Rytis Juknevičius, Rokas Ruškys. Vyriausias treneris – Arūnas Juknevičius, trenerio asistentas – Airidas Nutautas.