VDU pasirašė bendradarbiavimo sutartį su esporto „GG arena“

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) ir elektroninio sporto arena „GG Arena“ pasirašė sutartį, kuria įsipareigojo bendradarbiauti ir kartu vystyti e. sporto kultūrą universitete ir Lietuvoje.

Visame pasaulyje sparčiai augant ir tobulėjant e. sporto kultūrai, kartu prie šios sporto šakos plėtros bei augimo Lietuvoje prisideda ir VDU. Jau kurį laiką susidomėjimą e. sportui skirianti universiteto entuziastų bendruomenė užsibrėžė tikslą – kartu su „GG Arena“ kelti e. sporto lygį universitete ir Lietuvoje, organizuoti turnyrus, aktyviai burti bei treniruoti profesionalias e. sporto komandas.

Praėjusiais metais VDU Sporto centras universitete pristatė naujovę – e. sporto užsiėmimus, kuriuose bendruomenės nariai gali susipažinti su šios sporto disciplinos veikimo principais, dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose, analizuoti e. sporto industriją. VDU e. sporto reprezentacinės komandos ir laisvalaikio užsiėmimų vadovas dr. Edgaras Abromavičius džiaugiasi, kad universitete vystoma naujoji sporto šaka susilaukė nemažai studentų susidomėjimo. Užsiėmimų metu įvairių sričių studentai ne tik žaidžia kompiuterinius žaidimus, bet ir prisideda prie veiklos komunikacijos, renginių organizavimo, marketingo ir kitų sričių plėtojimo.

„Per praėjusius metus surinkome „Counter-Strike“, „League of Legends“, kuriai atstovavo net pasaulinio „LoL“ čempionato vicečempionas, ir kitų žaidimų reprezentacines komandas, kurios rungtyniauja įvairiuose vietiniuose turnyruose, o kitąmet turėtų debiutuoti ir tarptautinėse varžybose. Esu maloniai nustebintas studentų iniciatyvų ir aktyvumo, kuris atsispindėjo organizuojant turnyrus ir kuruojant reprezentacines komandas. Dėkojame Ramūnui Vyšniauskui ir „GG Arena“ komandai už pasitikėjimą ir siekį kartu toliau vystyti elektroninį sportą“, – per metus nuveiktais darbais pasidalino dr. E. Abromavičius.

Pasirašydamas sutartį „GG Arena“ įkūręs Ramūnas Vyšniauskas pasidžiaugė bendradarbiavimo pradžia. „Universitetas parodė tvirtą iniciatyvą, siekiant vystyti elektroninį sportą. Tai atitinka mūsų organizacijos viziją, kurios pagrindas yra edukuoti ir suteikti jaunimui terpę, tobulėti per e. sporto prizmę. Tikime, kad šis bendradarbiavimas leis pasiekti ne vieną VDU pergalę virtualaus pasaulio ateities kovose“, – sakė R. Vyšniauskas.

„GG Arena“ yra viena moderniausių ir inovatyviausių elektroninio sporto arenų visoje Europoje. R. Vyšniauskas pastebi, jog Lietuvoje vis dar trūksta infrastruktūros ir erdvių, pritaikytų e. sporto veiklos entuziastams, tad rudenį Kaune duris atvers nauja „GG Arena“. Ši vieta suburs visus elektroninio sporto entuziastus, gerbėjus ir žaidėjus – čia jų lauks didžiulė žaidimams skirta erdvė, galingiausi kompiuteriai, žaidimų konsolės, simuliatoriai bei kita moderni e. sportui skirta įranga.

Abipusę bendradarbiavimo sutartį pasirašė VDU rektorius Juozas Augutis ir „GG Arena“ įkūrėjas bei savininkas Ramūnas Vyšniauskas.