VDU plaukikai sėkmingai pasirodė Lietuvos studentų plaukimo čempionate

Balandžio 22 dieną Kaune esančiame baseine „Vilija“ įvyko Lietuvos studentų plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš penkių Lietuvos aukštųjų mokyklų (LSU, LSMU, VDU, VILNIUS TECH ir VU).

Čempionate VDU plaukikų komanda užėmė penktą vietą. Mūsų universiteto komandos sudėtį sudarė: Kotryna Teterevkova, Tadas Karaliūnas ir Kyryl Krasnikov.

VDU Švietimo akademijos Mokomojo dalyko pedagogikos (fizinio ir sveikatos ugdymo pedagogika) III kurso studentė, Lietuvos plaukimo rekordininkė Kotryna Teterevkova šiame plaukimo čempionate iškovojo tris aukso medalius:  100 m. krūtine nuotolyje ji parodė 1 min. 06,43 sek. rezultatą, 50 m. laisvuoju stiliumi plaukimo rungtį Kotryna įveikė per 26.80 sek. ir 50 m. plaukimo krūtine rungtyje pademonstravo 30.67 sek. greitį.

Vyrų 100 m. laisvuoju stiliumi plaukimo rungtyje VDU studentas Tadas Karaliūnas pelnė II-ąją vietą (57.55 sek.) bei III-ąją vietą 50 m. krūtine (33.93 sek.) ir liko šeštas 50 m. peteliške (28.13 sek.)

VDU plaukikas Kyryl Krasnikov liko ketvirtas, plaukiant 50 m. laisvuoju stiliumi (27.82 sek.).

Čempionate dalyvavusių komandų rezultatai:

I vieta – Lietuvos sporto universitas (427 taškai);

II vieta – Vilniaus universitetas (379 taškai);

III vieta – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (222 taškai);

IV vieta – Vilniaus Gedimino technikos universitetas (129 tškai);

V vieta – Vytauto Didžiojo universitetas (74 taškai).

Nuotraukos: Lietuvos studentų sporto asociacija