VDU sportininkai triumfavo Lietuvos studentų stalo teniso čempionate

2022 metų gegužės 14 d. Vilniuje vyko Lietuvos studentų stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavavo 28 dalyviai (10 merginų ir 18 vaikinų).  Asmeninėse moterų varžybose pirmąją ir antrąją vietas iškovojo VDU sportininkės Vitalija Venckutė (I v.) ir Eglė Jankauskienė (II v.). Vaikinų tarpe pirmąją vietą iškovojo Jokūbas Biveinis (VDU), antrą –  Vytautas Rybakas (VDU), trečiąją Ernestas Mincevičius (VDU).

Komandinėse varžybose tiek merginų, tiek vaikinų čempionais tapo VDU komandos. Merginų tarpe antrą vietą iškovojo VU, o trečią LSU komandos. Vaikinų tarpe antrą vietą iškovojo VilniusTECH, trečia atiteko VU komandai, o ketvirti liko KU sportininkai.

Komandinių varžybų čempionai merginų ir vaikinų tarpe (VDU) iškovojo teisę atstovauti savo uniersitetui liepos mėn. Lodzės mieste (Lenkija) vyksiančiose Europos universitetų sporto žaidynėse.