VDU Sporto centras dalyvavo „TEDxKaunas“ renginyje

„TEDx“ – viena didžiausių ir pasaulyje labiausiai žinomų konferencijų, kurioje idėjomis, pranešimais ir kitokiomis patirtimis dalinasi įvairūs pranešėjai. Lapkričio 17 d. Kauno kultūros centre vyko  „TEDxKaunas“ organizuojama konferencija „Message in the bottle“.

Šioje konferencijoje dalyvavo ir VDU Sporto centro atstovai: biomedicinos mokslų daktarė Asta Mockienė ir VDU studentas Rokas Gedrimas. Jie organizavo ir vedė workshop’ą apie sveiko kūno testus. „TEDxKaunas“ renginyje apsilankę dalyviai turėjo galimybę apsilankyti fizinio aktyvumo-sveikatingumo stotelėje, kurioje VDU Sporto centro atstovai atliko kūno sudėties analizės matavimus bei parenko ir pristatė įvairius fizinės būklės nustatymo pratimus.