VDU Sporto centras kviečia universiteto darbuotojus jungtis prie fizinio aktyvumo veiklų

Kviečiame visus Universiteto darbuotojus apsilankyti VDU sporto centro bazėse ir išbandyti įvairias fizinio aktyvumo veiklas. Sporto centras siūlo dalyvauti įvairiuose grupiniuose sporto užsiėmimuose ar treniruotis individualiai – sportuoti su kolegomis ar studentais įvairias komandinio sporto šakas arba praleisti laiką treniruoklių salėje, stadione bei mankštoje.

Nuo 2021-2022 m. m. pavasario semestro Sporto centras siūlo naujus užsiėmimus bei prailgintą treniruoklių salės veiklą:

• į treniruoklių salę (Fizinis rengimas) užsiregistravę darbuotojai galės lankytis joje kiekvieną darbo dieną nuo 8 val. iki 21 val. (iki šiol ši galimybė buvo tik nuo 13 iki 20 val.). Techninė pertrauka numatyta 12-13 val.
  • Funkcinė treniruotė – treniruotė, pagrįsta realiame gyvenime atliekamais judesiais, lavinanti žmogaus jėgą ir ištvermę bei fizinį ir funkcinį pajėgumą. Funkciniai pratimai stiprina raumenis, lavina pusiausvyrą, lankstumą ir ištvermę.
  • Sveikatingumo mankšta – ši mankšta kvies darbuotojus pietų pertraukos metu didinti fizinį aktyvumą: pasimankštinti ir stiprinti bei lavinti visą kūną, palaikyti ir lavinti tokias organizmo fizines ypatybes, kaip jėga, lankstumas, ištvermė, koordinacija.
  • Esportas – nauja sporto forma, kuomet visi pagrindiniai sporto aspektai yra atkuriami elektroninių sistemų, o žaidėjų ir komandų veiksmų rezultatai esporto sistemoje sukuriami tarpininkaujant žmogaus-kompiuterio sąsajoms. Norintys prisijungti prie esporto užsiėmimų kviečiami tai padaryti nuotoliniu būdu (nuoroda į nuotoliniu susitikimus bus išsiųsta tik užsiregistravusiems vartotojams).  Esporto užsiėmimai prasidės nuo vasario 8 dienos.

Fizinio aktyvumo veiklos vyks nuo vasario 1 dienos iki birželio 30 dienos,  visi užsiėmimai VDU darbuotojams nemokami. Norint dalyvauti Sporto centro veiklose, būtina registracija, o užsirašyti galima net į kelis norimus užsiėmimus. Visas VDU Sporto centro siūlomas veiklas galite atrasti tvarkaraštyje:

SVARBU: lankantis Sporto centro erdvėse kviečiame visus būti sąmoningais bei laikytis rekomendacijų, kurios padėtų likti sveikais ir sumažintų riziką užsikrėsti koronaviruso infekcija: laikytis saugaus fizinio atstumo, taip pat reguliariai plauti rankas ir, jei jums privaloma izoliacija, jaučiate peršalimo ar kitų užkrečiamų ligų simptomus, likti namuose.

VDU Sporto centro veiklų darbuotojams tvarkaraštis

Registracijos į fizinės veiklos užsiėmimus nuoroda.

Skatiname drąsiai registruotis ir aktyviai leisti laisvalaikį VDU Sporto centre. Pasirinkite sau tinkamą laiką ir užsiėmimą – mes Jūsų laukiame! Jeigu turite papildomų klausimų, prašome kontaktuoti su konkrečios sporto šakos treneriu arba rašyti el. paštu  sporto.centras@vdu.lt