VDU Sporto centras organizuoja stovyklą vaikams „Mano vasara 2021“

VDU Sporto centras organizuoja dienos vasaros stovyklą universiteto darbuotojų vaikams. „Mano vasara 2021“ – fizinio aktyvumo, sporto ir edukacinė 8-13 m. vaikų dienos stovykla, skirta supažindinti su įvairiomis sporto šakomis, sveikos gyvensenos edukacija. Stovyklos vedėjai – profesionalai, savo sporto šakų treneriai bei sportininkai.

Stovykla vaikams vyks birželio 28 – liepos 2 dienomis, nuo 9:00 val. iki 16:30 val., VDU Sporto centre (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.). Kaina vienam dalyviui – 60 eurų.

Stovyklos metu dalyviai gaus maitinimą bei užkandžius. Taip pat vaikams bus padovanoti marškinėliai.

Vietų kiekis ribotas. Registracija ir daugiau informacijos – el. paštu sporto.centras@vdu.lt.