VDU Sporto centro vadovui ir VDU administracijos direktoriui įteikti apdovanojimai „Už nuopelnus Lietuvos krepšiniui“

Gegužės 23 dieną „Krepšinio namuose“ Kaune vyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) metinė konferencija, kurios pradžioje buvo pagerbti Lietuvos krepšiniui nusipelnę žmonės. VDU Sporto centro vadovui Vladui Juknevičiui buvo įteiktas LKF III laipsnio atminimo medalis „Už nuopelnus Lietuvos krepšiniui“, medalį įteikė LKF prezidentas Vydas Gedvilas.
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) finalo metu Kaune, LKF prezidentas Vydas Gedvilas ir LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas apdovanojo VDU administracijos direktorių Joną Okunį III laipsnio LKF apdovanojimu. „Jis atiduoda labai daug pastangų, sveikatos ir prisideda prie Lietuvos krepšinio vystymo“, – kalbėjo LKF prezidentas Vydas Gedvilas.
Sveikiname Vladą Juknevičių ir Joną Okunį bei džiaugiamės aukštais profesiniais įvertinimais!