VDU studentai iškovojo Lietuvos studentų kulkinio šaudymo čempionų titulą

2021 m. spalio 16 d. Kauno sporto mokyklos Gaja šaudykloje vyko 2021 metų Lietuvos studentų kulkinio šaudymo čempionatas.

VDU komanda, treniruojama vyr. trenerio Rimo Stankevičiaus, trečius metus iš eilės iškovojo Lietuvos studentų čempionų titulą. Komandai atstovavo įvairių VDU fakultetų sportininkai – šauliai. Tai Teisės fakulteto magistrantas Nojus Milinis, Gamtos mokslų fakulteto doktorantė Jūratė Česynaitė, Socialinių mokslų fakulteto studentas Karolis Žiukelis bei VDU Švietimo akademijos pirmakursės Saulenė Žardalevičiūtė ir Monika Karkliūtė. Antrą vietą užėmė Vilniaus universiteto komanda, trečią – Mykolo Riomerio universiteto komanda.

Asmeninėje įskaitoje, šaudant šautuvu, merginų grupėje čempione tapo J. Česynaitė, M. Karkliūtė užėmė trečiąją vietą. Vaikinų šautuvo rungtyje sidabro medalį iškovojo K. Žiukelis. Pistoleto rungtyje šaudant 40 įskaitinių šūvių čempionu tapo N.Milinis.