VDU – susitikimas su amerikietiško futbolo komanda „Kaunas Dukes“

Amerikietiškas futbolas Lietuvoje? Skamba neįprastai? Kviečiame susipažinti su šia sporto šaka ir išbandyti ją praktiškai. VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre vyks susitikimas su amerikietiško futbolo komanda „Kaunas Dukes“. Renginyje vyks paskaita apie amerikietišką futbolą (~30 min) ir treniruotė lauke kartu su studentais. Išankstinis fizinis pasirengimas nebūtinas. Rekomenduotina patogi apranga.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA iki GEGUŽĖS 19 D.

Renginys įvyks susirinkus ne mažiau kaip 20 dalyvių.

Data: gegužės 23 d. (pirmadienis)
Laikas: 17:00-19:00 val.
Vieta: VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre (Studentų g. 9A, Akademija, Kauno r.)

Amerikietiško futbolo klubas „Kaunas Dukes“ yra pirmasis Kauno miesto amerikietiško futbolo klubas. 2016 metais klubas buvo įkurtas kelių šio sporto šakos entuziastų, kurie visada norėjo praktikuoti šį sportą, tačiau galimybės žaisti komandoje tuo metu Lietuvoje beveik nebuvo. Einant metams, kelių žaidėjų komanda išaugo iki daugiau nei 70 narių, tarp kurių yra žaidėjai iš Kanados, Vokietijos, Gruzijos, Italijos, Meksikos, Australijos ir Indijos. Per pirmus 5 klubo metus „Kaunas Dukes“ komanda dalyvavo keliose užsienio lygose, turėjo dešimtis rungtynių Lietuvoje, varžėsi su komandomis iš Lenkijos, Estijos ir Latvijos, dalyvavo įvairiuose renginiuose skleisdami žinią apie komandą ir amerikietišką futbolą. Šiuo metu „Kaunas Dukes“ dalyvauja Baltijos lygoje kartu su Vilniaus ir Talino miesto komandomis. Vasaros pabaigoje komanda dalyvaus PLFA-9 lygoje, kurioje žais su komandomis iš Lenkijos.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.