VDU tapo Lietuvos aukštųjų mokyklų žingsnių iššūkio nugalėtojais

Nuo spalio mėnesio Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) prisijungė prie #walk15 aukštųjų mokyklų iššūkio, kurio esmė – rinkti žingsnius ir tapti labiausiai einančiu šalies universitetu. Iš viso šiame iššūkyje dalyvavo 37 aukštosios mokyklos.

Už VDU ėjo apie 600 universiteto bendruomenės narių, o bendras visų nueitų žingsnių skaičius – virš 200 000 000. Tai garantavo pirmąją vietą šiame iššūkyje.  Antroje vietoje liko Vilniaus universitetas (apie 170 000 000 žingsnių), o trečioje – Kauno Technologijos universitetas (apie 100 000 000 žingsnių).

VDU Sporto centro vadovas doc. dr. Vladas Juknevičius džiaugiasi aktyviu VDU bendruomenės susidomėjimu žingsnių iššūkiu bei skatina toliau aktyviai leisti laisvalaikį: „Sporto centras džiaugiasi, kad universiteto bendruomenė susivienijo, aktyviai siekė ne tik bendro tikslo tapti labiausiai einančia aukštąja mokykla, bet ir atsakingai pažvelgė į savo sveikatos tausojimą, būdami fiziškai aktyvūs. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime toliau tęsti savo žingsnių kelionę“, – teigia doc. dr. V. Juknevičius.