VDU futbolo komanda varžysis LFML 2022/23m. Kauno žiemos pirmenybių II divizione

LFML 2022/23m. Kauno žiemos pirmenybės prasidėjo komandoms pasiskirsčius į I/II ir III divizionus. I/II diviziono komandos, prieš pradedant pagrindines kovas savo divizionuose turėjo išsiaiškinti, kurios yra pakankamai stiprios varžytis pirmąjame LFML divizione, o kurioms teks varžytis silpnesniame, II divizione.

Po pirmųjų kovų, paiškėjo, kaip atrodys atskiri I ir II divizionai:

I divizionas: „Atletas“, „Žaliakalnis“,  FK „Feniksas-Ryterna“, „KTU United“, SMK „Sparta“, FK „Virpstas“, FK „Tauras-Prima Line“, FK „Gelgaudiškis“.

II divizionas: FC „Standartas“, FKG „Garliavos United“, „SuperSonics“, Vytauto Didžiojo Universitetas, „Duokim Garo“, „Old School“, „PersonalBest“, „Šančių Vėtra“.

Kviečiame sekti naujienas, kuriuose plačiau apžvelgsime visus divizionus iš arčiau! Visas pirmenybių nuotraukas pamatyti galite Lietuvos futbolo mėgėjų „Facebook“ puslapyje!