LKF prezidentas Arvydas Sabonis įteikė padėką Vytauto Didžiojo universitetui

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas (LKF) Arvydas Sabonis įteikė padėkas Vytauto Didžiojo universitetui ir VDU Sporto centrui.

Krepšinio namuose LKF prezidentas Arvydas Sabonis ir Regionų krepšinio lygos (RKL) prezidentas Vaidas Jurgilas skyrė padėkas Vytauto Didžiojo universiteto sporto centro vadovui Vladui Juknevičiui ir VDU vaikinų krepšinio komandos vadovui bei treneriui Airidui Nutautui už prisidėjimą vystant jaunimo krepšinį Lietuvoje ir glaudų bendradarbiavimą, ugdant studentų krepšinį.

VDU vaikinų krepšinio komandos vadovas bei treneris Airidas Nutautas džiaugiasi tokiu universiteto bei Sporto centro darbo įvertinimu bei tuo, jog VDU turi krepšinio komandą, kurioje krepšininkai gali augti, tobulėti ir tęsti savo sportinę veiklą:

„Universitetas tai gyvenimo etapas, kuriame studentai baigę mokyklas pradeda savo pasirinktas studijų programas bei tęsia savo sporto praktiką. Vytauto Didžiojo universitetas per daugelį metų suformavo tokią krepšinio komandą, kurioje studentai gali tęsti ir tobulinti savo krepšinio įgūdžius bei žaisti krepšinį trečioje pagal pajėgumą Regionų krepšinio lygoje ir Lietuvos studentų krepšinio lygoje“,- sako Airidas Nutautas.

Džiaugiamės puikiu VDU bei Sporto centro įvertinimu ir linkime universiteto komandai daug sėkmingų ir pergalingų sezonų.