Lietuvos studentų fechtavimosi čempionate VDU užėmė trečią vietą

Balandžio 13 d. studijuojantys sportininkai iš aštuonių Lietuvos aukštųjų moykklų kovėsi Lietuvos studentų fechtavimo čempionate, kuris vyko Mykolo Romerio universiteto sporto salėje, Vilniuje. Varžybose dalyvavo vyrai ir moterys, kurie kovėsi asmeninėse špagos rungtyse ir tuo pat metu rinko komandinės įskaitos taškus savo atstovaujamai aukštajai mokyklai.

Moterų grupėje čempione tapo Vilniaus Universitetą atstovaujanti Lurdė Grabovskytė. Sidabro medaliu pasipuošė taip pat Vilniaus Universitete studijuojanti fechtuotoja Aušrinė Šimkutė, pogrupyje pralaimėjusi vieną kovą. Trečiąsias vietas ir bronzos medalius laimėjo Mykolo Romerio Universitete studijuojanti Patricija Ščetko ir Vytauto Didžiojo Universiteto sportininkė Olha Lytvynenko.

Vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo Titas Puronas, studijuojantis Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Sidabro medalį laimėjo Kauno Kolegijoje besimokantis Paulius Vagnorius. Trečiąsias vietas ir bronzos medalius laimėjo Vilniaus Universiteto sportininkai – Makaras Lozenko ir Daumantas Malinauskas.

Komandinėje įskaitoje pirmą vietą laimėjo Vilniaus Universitetas, antrą vietą – Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetas, trečią – Vytauto Didžiojo Universitetas.