Pirmą Lietuvos 3×3 lygos etapą laimėjo VDU krepšininkų ekipa

Sekmadienį VDU Botanikos sode įkurtoje „Hoptrans“ arenoje įvyko pirmasis Lietuvos 3×3 lygos etapas, kuriame pergalę nuskynė VDU krepšininkų komanda.

Nugalėtojų ekipą pirmajame etape sudarė Roko Stankevičiaus, Ernesto Sederevičiaus, Justino Ramanausko ir Tomo Zdanavičiaus kvartetas. Pastarasis duetas šį sezoną LKL atstovavo Jonavos „Cbet“ klubui, o E. Sederevičius žaidė Utenos „Juventus“ ekipoje. VDU krepšininkai finale 21:14 įveikė „Rokiškį“, o E. Sederevičiui sekmadienį ne tik pavyko triumfuoti su komanda, bet jis laimėjo ir „Snaiperio“ konkursą.

„Dar neseniai esame susirinkę, todėl pradžioje sunkiai įsivažiavome, bet po to pasišnekėjome, geriau pradėjome dalintis kamuoliu ir labiau prisitaikėme prie fiziškumo. Tai ir lėmė pergalę“, – triumfo priežastis įvardijo J. Ramanauskas.

Pirmąjį Lietuvos 3×3 lygos turą sudaro trys etapai – antrasis įvyks gegužės 29 d. Vilniuje, finalinis – birželio 5 d. Tauragėje. Jame varžysis 12 daugiausiai įskaitinių taškų per du etapus surinkusių komandų. Už pirmą vietą etape skiriama 100 taškų, už antrą – 80, už trečią – 70 ir t. t.